סיפורי הצלחה של חוקרים 

הטקסט שלך שמגיע אל כתב עת, כנס בינלאומי, או קרן מחקר מהווה את כרטיס הביקור שלך. הוא אמור ליצור את הרושם הנכון, לפתוח בפניך דלתות ולסלול את דרכך הלאה. אם הנך מזדהה עם הסיפורים הבאים של חוקרים שעזרתי להם, אני מזמין אותך ליצור אתי קשר ולהתחיל שיתוף פעולה פורה ומוצלח.

הצעת המחקר שזכתה בגרנט

החוקרת מ' הגישה הצעת מחקר לגרנט יוקרתי. היא עבדה קשה מאד על ההצעה ולאחר עריכה קפדנית הגענו לתוצאה ראויה. למרבה השמחה, ההצעה התקבלה והחוקרת זכתה לגרנט של יותר ממאה אלף ש"ח — לראשונה בקריירה שלה.

מוסר השכל: עריכה מקצועית יכולה לשפר את סיכוייך לקבל גרנט למימון המחקר שלך.

הספר שפורסם, סוף סוף

החוקרת ג' ביקשה לפרסם את הדוקטורט שלה בהוצאה יוקרתית בארה"ב. לאחר שעמלה על התאמת הדוקטורט לפורמט של ספר היא העבירה את הטקסט לתרגום, אך באמצע תהליך העבודה המתרגמת נעלמה, פשוטו כמשמעו. החוקרת מצאה מתרגם אחר אך גם הוא נעלם כעבור זמן מה. לבסוף החוקרת הגיעה אלי; העבודה הושלמה במהירות והטקסט הועבר להוצאה לאור.

מוסר השכל: טוב מתרגם מקצועי ביד משני מתרגמים חובבים על העץ.

 

המאמר שזכה בפרס ראשון בכנס

חוקר המועמד לדרגת מרצה בכיר העביר אלי מאמר לעריכה באנגלית. המאמר הוצג בכנס בינלאומי בארה"ב וזכה בפרס הראשון. הזכייה תהווה עוד נקודה לזכותו של החוקר כאשר הוועדה המקצועית תבחן את כשירותו.

מוסר השכל: עריכה מקצועית יכולה לסייע בקבלת הכרה מקצועית בקרב קהל בינלאומי ולסייע בקידום האקדמי שלך.

 

המאמר שהתקבל לכתב עת יוקרתי

החוקרת ד' העבירה אלי מאמר ארוך ומורכב לתרגום ועריכה. לאחר עבודה משותפת ופורייה, המאמר הוגש לכתב העת היוקרתי ביותר בתחום שלה (כלומר IF הגבוה ביותר). העורכת של כתב העת עברה על המאמר והחזירה אותו עם מספר הערות תכניות בציינה שהטקסט רהוט וכתוב היטב.

מוסר השכל: עריכה ותרגום מקצועיים משפרים את הסיכוי שהמאמר שלך יתקבל לכתב עת יוקרתי.

 

החוקר שלמד אנגלית

החוקר א' העביר אלי מאמר לתרגום, אך בגמר העבודה התברר שהאוניברסיטה שלו אינה מתקצבת תרגום אלא רק עריכה. החוקר שאל אם להבא אוכל לערוך את הטקסטים שיכתוב באנגלית (רעועה יש לומר). כמובן שהסכמתי לכך ושמחתי לראות שתוך שנה האנגלית של החוקר השתפרה פלאים.

מוסר השכל: אפשר לשפר מאד את האנגלית כשעובדים עם עורך מקצועי.

העורך/מתרגם שלך אינו פנוי?

כבר יש לך עורך ומתרגם אמינים מנוסים ומקצועיים? נהדר! אני שמח בשבילך שזכית לתמיכה כל כך טובה. בכל זאת, אני מציע לשמור את מספר הטלפון והמייל שלי. במקרה שצוות התמיכה שלך אינו פנוי, אשמח לעמוד לרשותך.